Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo
