Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: File name
be: Імя файла

en: Media
be: Мультымедыя

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Machine name
be: Машынная назва
