Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: Media
bg: Медия
