Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.
