Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
