Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी
