Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: The file does not exist.
nl: Dit bestand bestaat niet.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: middle
nl: midden

en: Category %label has been deleted.
nl: Categorie %label is verwijderd.
