Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: File name
sk: Názov súboru

en: Media
sk: Médiá

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
