Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్
