Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
