Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Media
cs: Média

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: Add file | Add files
cs[0]: Přidat soubor
cs[1]: Přidat soubory
