Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Media
el: Μέσα

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση
