Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Media
es: Multimedia

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen

en: A maximum of @count files can be uploaded.
es: Pueden subirse un máximo de @count archivos.

en: Remove @label
es: Eliminar @label

en: Add file | Add files
es[0]: Añadir archivo
es[1]: Añadir archivos

en: Allowed providers: @providers.
es: Permitir provedores: @providers.

en: Added media items
es: Elementos multimedia agregados

en: Removing @label.
es: Eliminando @label.

en: The media item %label has been removed.
es: Se ha eliminado la etiqueta %label del elemento multimedia.
