Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Media
fa: رسانه

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر
