Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Media
hr: Mediji

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike
