Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Form mode
id: Mode borang

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar
