Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន
