Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: A maximum of @count files can be uploaded.
pl: Maksymalna liczba plików, którą można wysłać: @count.

en: Remove @label
pl: Usuń @label

en: Removing @label.
pl: Usuwanie @label.
