Media Widget (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Media
ps: رسنۍ
