Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: Add file | Add files
ca[0]: Afegeix un fitxer
ca[1]: Afegeix fitxers

en: The media item %label has been removed.
ca: S'ha eliminat l'element media %label.
