Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Media
ja: メディア

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: A maximum of @count files can be uploaded.
ja: 最大 @count 個のファイルをアップロード可能です。

en: Remove @label
ja: @labelを削除

en: Add file | Add files
ja[0]: ファイルを追加
ja[1]: ファイルを追加

en: Allowed providers: @providers.
ja: 許可されたプロバイダー: @providers

en: Removing @label.
ja: @labelを削除しています。

en: The media item %label has been removed.
ja: メディアアイテム %label を削除しました。
