Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Media
ne: मिडिया
