Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: A maximum of @count files can be uploaded.
ru: Максимум @count файлов могут быть загружены.

en: Remove @label
ru: Удалить @label

en: Add file | Add files
ru[0]: Добавить файл
ru[1]: Добавить файлы
ru[2]: Добавить файлы

en: Allowed providers: @providers.
ru: Разрешенные провайдеры: @providers.

en: Added media items
ru: Добавлены элементы медиа

en: Removing @label.
ru: Удаление @label.

en: The media item %label has been removed.
ru: Элемент медиа %label был удалён.
