Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Media
sk: Médiá

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
