Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Add file | Add files
sv[0]: Lägg till fil
sv[1]: Lägg till filer

en: Added media items
sv: Lade till mediaobjekt

en: The media item %label has been removed.
sv: Medieobjektet %label har tagits bort.
