Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Media
ug: مېدىيا
