Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Media
vi: Phương tiện

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh
