Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
