Media Widget (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
