Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ
