Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: Add file | Add files
da[0]: Tilføj fil
da[1]: Tilføj felt
