Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Media
gl: Medios

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
