Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Media
he: מדיה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
