Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Media
hu: Média

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: A maximum of @count files can be uploaded.
hu: Legfeljebb @count fájlt lehet feltölteni.

en: Remove @label
hu: @label eltávolítása

en: Add file | Add files
hu[0]: Fájl hozzáadása
hu[1]: Fájlok hozzáadása

en: Allowed providers: @providers.
hu: Engedélyezett szolgáltatók: @providers.

en: Added media items
hu: Hozzáadott médiaelemek

en: Removing @label.
hu: @label eltávolítása.

en: The media item %label has been removed.
hu: %label médiaelem eltávolítva.
