Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: The media item %label has been removed.
is: Margmiðlunarefnið %label hefur verið fjarlægt.
