Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Form mode
it: Modalità form

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine
