Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Media
lv: Multivide

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: A maximum of @count files can be uploaded.
lv: Var augšupielādēt ne vairāk kā @count failus.

en: Add file | Add files
lv[0]: Pievienot failu
lv[1]: Pievienot failus
