Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine
