Media Widget (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Media
tr: Medya

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Add file | Add files
tr[0]: Dosya ekle
tr[1]: Dosya ekle

en: Allowed providers: @providers.
tr: İzin verilen sağlayıcılar: @providers.
