MediaElement (2.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
