MediaElement (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: none
ta: இல்லை

en: no
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Preload: %preload
ta: முன்னதாக ஏற்றப்பட்டது: %preload
