MediaElement (2.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: yes
ca: sí

en: none
ca: cap

en: Media
ca: Multimèdia

en: Download Text
ca: Text de la descàrrega

en: auto
ca: automàtic
