MediaElement (2.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: yes
vi: có

en: none
vi: không có

en: no
vi: không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: auto
vi: tđộng

en: Preload
vi: Nạp trước

en: Download Link
vi: Liên kết tải xuống
