MediaElement (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: yes
pt: sim

en: no
pt: não

en: Original Image
pt: Imagem original

en: Enable MediaElement.js site wide
pt: Ativar MediaElement.js para todo o site

en: Download Link
pt: Ligação para Descarregar
