MediaElement (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Original Image
pl: Oryginalny obrazek

en: Enable MediaElement.js site wide
pl: Włącz MediaElement.js na całej stronie

en: Download Link
pl: Pobierz odnośnik
