Mediaflow (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: File type
sk: Typ súboru

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
