Mediaflow (1.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Default
pt: Por defeito

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Original image
pt: Imagem original

en: Width
pt: Largura

en: File type
pt: tipo de ficheiro

en: Reference
pt: Referência

en: Bundle
pt: Pacote

en: Text formats
pt: Formatos de texto

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem
