Mediaflow (1.0.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Default
ro: Implicit

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Width
ro: Lățime

en: Reference
ro: Referință

en: Bundle
ro: Pachet

en: Text formats
ro: Formate de text

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
