Mediaflow (1.0.4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Default
ja: デフォルト

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Width
ja: 幅

en: Media
ja: メディア

en: Reference
ja: 参照

en: Bundle
ja: バンドル

en: Text formats
ja: テキストフォーマット

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Entity Browsers
ja: エンティティブラウザー
