Mediaflow (1.0.5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Default
ca: Per defecte

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Reference
ca: Referència

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Allowed media types
ca: Tipus mime permesos

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
